monogramováno nečitelně - Loďky na moři

Olej na kartonu, 35x45 cm. Monogramováno vpravo dole nečitelně. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen, malba poškozena.

monogramováno nečitelně
303457. Loďky na moři
Dražba ukončena:03.02.2020 20:04:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč 31.01.2020 19:52:43 2663