monogramováno nečitelně - Městská ulice s auty

Olej na kartonu, 25x35 cm. Monogramováno nečitelně. Rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

monogramováno nečitelně
25200. Městská ulice s auty
Dražba ukončena:29.11.2018 18:52:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 600 Kč