monogramováno nečitelně

35498. Podzimní procházka

popis: Olej na kartonu, 24x30 cm. Monogramováno vpravo dole nečitelně. datováno 54. Rám.

Pozn.: Rám poškozen.

dražba ukončena: 25.09.2019 22:36:30

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 600 Kč

600 Kč 25.09.2019 22:31:30 307
500 Kč 24.08.2019 13:40:06 5212