monogramováno nečitelně

302578. Pohled na město

popis: Olej na plátně, 29x50 cm. Monogramováno vpravo dole. Datováno 93. Nerámováno.

pozn.: Malba poškozena.

dražba ukončena: 10.12.2019 20:04:14

vyvolávací cena: 700 Kč

vydraženo za: 800 Kč

800 Kč 10.12.2019 19:59:14 3678
700 Kč 10.12.2019 19:23:07 5215