monogramováno nečitelně - Procházka v parku

Olej na plátně, 60x90 cm. Monogramováno vpravo dole nečitelně. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

monogramováno nečitelně
25114. Procházka v parku
Dražba ukončena:28.11.2018 21:58:48
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:1 100 Kč