monogramováno nečitelně - San Sebastian

Olej na sololitu. 33x56 cm. Monogramováno vpravo dole nečitelně. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen. Malba mírně poškozena.

monogramováno nečitelně
40063. San Sebastian
Dražba ukončena:30.01.2020 20:29:12
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:1 400 Kč