monogramováno nečitelně - Výhled přes rybník

Akvarel, 10x13 cm. Monogramováno vpravo dole nečitelně. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

monogramováno nečitelně
41602. Výhled přes rybník
Dražba ukončena:11.03.2020 21:30:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč 11.03.2020 21:20:45 2475