monogramováno nečitelně

41602. Výhled přes rybník

popis: Akvarel, 10x13 cm. Monogramováno vpravo dole nečitelně. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 11.03.2020 21:30:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 500 Kč

500 Kč 11.03.2020 21:20:45 2475