monogramováno nečitelně - Zátiší s Chianti a ovocem

Olej na plátně, 43x30 cm. Monogramováno vlevo dole nečitelně, datováno 1898. Rámováno.

Stav: Rám i malba mírně poškozeny.

monogramováno nečitelně
48461. Zátiší s Chianti a ovocem
Dražba ukončena:26.08.2020 20:44:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 800 Kč