monogramováno nečitelně - Zátiší s jablky

Kombinovaná technika, 42x60 cm. Monogramováno vpravo dole nečitelně. Datováno 68. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

monogramováno nečitelně
48616. Zátiší s jablky
Dražba ukončena:27.08.2020 19:33:37
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 200 Kč