monogramováno nečitelně

51992. Zátiší s květinou a citrony

popis: Olej na plátně, 44x60 cm. Monogramováno vpravo dole nečitelně 06. Rámováno.

pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 29.10.2020 22:39:56

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 3 000 Kč