monogramováno nečitelně - Zátiší s květinou a citrony

Olej na plátně, 44x60 cm. Monogramováno vpravo dole nečitelně 06. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

monogramováno nečitelně
51992. Zátiší s květinou a citrony
Dražba ukončena:29.10.2020 22:39:56
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 000 Kč