monogramováno O.N. - Rybáři na moři

Olej na kartonu, 27x36 cm. Monogramováno vpravo dole O.N. Rám..

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny

monogramováno O.N.
300078. Rybáři na moři
Dražba ukončena:15.08.2019 20:08:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč