monogramováno O.N. - Skalisko

Olej na kartonu, 65x50 cm. Monogramováno vlevo dole O.N. Nerámováno.

Pozn.: Pozdější monogram.

monogramováno O.N.
49410. Skalisko
Dražba ukončena:01.10.2020 21:52:19
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 100 Kč