Monogramováno O.W.

51716. Čištění ryb

popis: Akvarel, 20x16 cm. Monogramováno vpravo dole O.W. Rám, pasparta, sklo.

pozn.: Rám mírně poškozen. Datace Evropa 18. století.

dražba ukončena: 28.10.2020 21:31:39

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 3 500 Kč