monogramováno R. - Pestré květy

Olej na kartonu, 43x53 cm. Monogramováno vpravo dole R. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

monogramováno R.
304341. Pestré květy
Dražba ukončena:07.04.2020 20:08:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 01.04.2020 8:50:00 4656