monogramováno R - Ptáčci na větvi

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 27x35 cm. Signováno vpravo dole R. 1928. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

monogramováno R
304920. Ptáčci na větvi
Dražba ukončena:23.05.2020 20:11:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 000 Kč