monogramováno R

304920. Ptáčci na větvi

popis: Olej na plátně fixovaném na kartonu, 27x35 cm. Signováno vpravo dole R. 1928. Rámováno.

pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 23.05.2020 20:11:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 1 000 Kč