monogramováno RC - Lodě na moři

Olej na plátně, 20x30 cm. Monogramováno vpravo dole RC 1934. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

monogramováno RC
303315. Lodě na moři
Dražba ukončena:22.01.2020 20:16:39
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 100 Kč