monogramováno R.R. - Pasačka u vody

Olej na plátně, 24x32cm. Monogramováno vpravo dole R. R. 88. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

monogramováno R.R.
51837. Pasačka u vody
Dražba ukončena:29.10.2020 19:50:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 500 Kč