monogramováno V. H.

51738. Z Manéže

popis: Olej na desce, 61x56 cm. Monogramováno vlevo dole V. H. 66. Rámováno.

pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 28.10.2020 21:50:36

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 1 100 Kč

1 100 Kč 28.10.2020 21:45:36 2695
1 000 Kč 07.10.2020 7:54:31 4656