monogramováno V. H. - Z Manéže

Olej na desce, 61x56 cm. Monogramováno vlevo dole V. H. 66. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

monogramováno V. H.
51738. Z Manéže
Dražba ukončena:28.10.2020 21:50:36
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 100 Kč

1 100 Kč 28.10.2020 21:45:36 2695
1 000 Kč 07.10.2020 7:54:31 4656