monogramováno VH - Harlekýn a dívka

Olej na kartonu, 58x43 cm. Monogramováno vpravo nahoře VH 70. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

monogramováno VH
51847. Harlekýn a dívka
Dražba ukončena:29.10.2020 20:22:32
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 000 Kč