monogramováno VK

305733. Na horách

popis: Dřevoryt, 32x29 cm. 20. léta 20. století. Monogramováno vpravo dole VL. Rám, sklo.

Pozn.: Mírně poškozeno.

dražba ukončena: 04.08.2020 20:00:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 1 400 Kč