monogramováno VR - Dívka v kloboučku

Olej na plátně, 83x43 cm. Monogramováno vpravo dole VR 06. Rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

monogramováno VR
29472. Dívka v kloboučku
Dražba ukončena:27.03.2019 18:44:18
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:3 100 Kč