monogramováno VS

305723. Šeříky ve váze

popis: Olej na překližce. 43x38 cm. Monogramováno vpravo dole VS 63. Rámováno.

pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 03.08.2020 20:01:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 500 Kč

500 Kč 30.07.2020 20:12:08 3780