Monogramováno W - Cairo – U Nilu

Akvarel na kartonu, 15 x 23 cm, značeno vpravo dole autorskou značkou W., rámováno v umělecké paspartě pod sklem za použití zlacené vložky, vše do uměleckého rámu s plastickými reliéfy na zlatém pozadí. Rozměr díla i s rámem 34 x 40 cm.
Na Západě jsou díla malovaná technikou akvarelu ceněna daleko více než olejomalby právě pro neopravitelnost případné chyby u akvarelu, kdy naopak u olejů lze přemalovat každý omyl. Proto u akvarelu každá barevná skvrna už zůstává trvale na ploše bez možnosti další barevné škály. Pro náročnost této malby se značná spousta malířů této technice vyhýbá.
Dílo pochází původně z vynikající umělecké sbírky českých krajanů žijících ve Vídni.

Monogramováno W
56632. Cairo – U Nilu
Dražba ukončena:04.03.2021 21:19:24
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:4 000 Kč