monogramováno XH - Módne trendy

Olej na plátně, 42x30 cm. Nesignováno. Nerámováno.

Pozn.: Zezadu monogramováno XH.

monogramováno XH
27029. Módne trendy
Dražba ukončena:30.01.2019 18:50:38
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 500 Kč