monogramováno - Koupání

Akvarel, 55x32 cm. Monogramováno vlevo dole. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

monogramováno
52737. Koupání
Dražba ukončena:25.11.2020 19:46:12
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 100 Kč

1 100 Kč 25.11.2020 19:41:12 2405
1 000 Kč 22.11.2020 8:59:05 7243