monogramováno - Lesní cesta

Olej na plátně. 50x40 cm. Monogramováno vpravo dole. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

monogramováno
39913. Lesní cesta
Dražba ukončena:29.01.2020 21:44:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:5 500 Kč