monogramováno - Matka s dětmi

Olej na sololitu, 34x34 cm. Monogramováno vpravo dole . Nerámováno.

monogramováno
36670. Matka s dětmi
Dražba ukončena:31.10.2019 19:15:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:700 Kč