monogramováno - Šohaj

Olej na kartonu, 70x30 cm. Monogramováno vpravo dole E.Š?. Rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

monogramováno
35152. Šohaj
Dražba ukončena:25.09.2019 20:50:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 25.09.2019 20:18:30 51
500 Kč 24.09.2019 18:40:36 3314