Moser

49793. Dóza

popis: Rozalínové sklo, výška 9 cm. Značeno Moser.

Pozn.: Mírně poškozeno.

zbývá: 8 dnů, 7 hodin

konec dražby: 07.10.2020 19:26:00

vyvolávací cena: 500 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 600 Kč

600 Kč 08.09.2020 20:56:11 3037
500 Kč 04.09.2020 18:10:28 3780