Moser - Fialová dóza s oroplastikou

Ametystové sklo zdobená zlacenou oroplastikou, průměr 15 cm, výška 16 cm. Neznačeno. 1. pol. 20. století.

Pozn.: Mírně poškozeno.

Moser
50005. Fialová dóza s oroplastikou
Dražba ukončena:07.10.2020 23:27:56
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 800 Kč