Moser

52124. Váza

popis: Ametystové sklo, výška 11 cm, průměr 22x16 cm. Neznačeno.

Pozn.: Mírně poškozeno.

dražba ukončena: 22.10.2020 20:51:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 1 000 Kč