Moser - Váza s oroplastikou

Ametystové sklo zdobená zlacenou oroplastikou, výška 12 cm. Neznačeno. 1. pol. 20. století.

Moser
50015. Váza s oroplastikou
Dražba ukončena:07.10.2020 23:28:05
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 200 Kč