Moser

52125. Vázička a popelníček

popis: Sklo, neznačeno. Váza výška: 20 cm. Popelníček výška: 5 cm.

Pozn.: Mírně poškozeno.

dražba ukončena: 22.10.2020 20:52:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 600 Kč

600 Kč 21.10.2020 22:57:00 3398
500 Kč 17.10.2020 19:41:09 659