Moser

53241. Vázička s oroplastikou

popis: Sklo, výška 13 cm. Neznačeno.

Pozn.: Mírně poškozeno.

dražba ukončena: 09.12.2020 20:45:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 1 900 Kč