Moser - Vázička s oroplastikou

Sklo, výška 13 cm. Neznačeno.

Pozn.: Mírně poškozeno.

Moser
53241. Vázička s oroplastikou
Dražba ukončena:09.12.2020 20:45:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 900 Kč