Moser

53241. Vázička s oroplastikou

popis: Sklo, výška 13 cm. Neznačeno.

Pozn.: Mírně poškozeno.

zbývá: 12 dnů, 2 hodin

konec dražby: 09.12.2020 20:45:00

vyvolávací cena: 500 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 900 Kč