František Motyčka ml. - Lesní interier

Olej na kartonu, 21x24 cm, signováno vpravo dole, rám, zaskleno.

1228. Lesní interier
Dražba ukončena:02.06.2014 21:35:44
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč