Motyčka

306434. Zapadající slunce

popis: Olej na kartonu, 32x36 cm. Signováno vlevo dole Motyčka 1930. Rámováno.

pozn.: Rám poškozen.

zbývá: 4 dnů, 3 hodin

konec dražby: 25.10.2020 20:00:00

vyvolávací cena: 500 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 500 Kč

500 Kč limit (16.10.2020 22:18:09) 6208