M. Suchánek - Chalupy-Karolinka

Pastel, 27x38 cm. Signováno vlevo dole M. Suchánek. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

M. Suchánek
303784. Chalupy-Karolinka
Dražba ukončena:25.02.2020 20:08:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:900 Kč