Müller München - Vysoká u vody

Olej na plátně 62x100 cm Signováno vlevo dole Rámováno

Stav: Rám mírně poškozen, Malba poškozena

38055. Vysoká u vody
Dražba ukončena:27.11.2019 22:33:31
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 400 Kč