N. Barrata a Laurenc - Rakouská selka a Rostliny

Soubor dvou akvarelů. Rostliny - 18x27 cm, signováno vpravo dole Laurenc. Rakouská selka - 28x20 cm, signováno vpravo dole N. Baratta. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Mírně poškozeno.

N. Barrata a Laurenc
18941. Rakouská selka a Rostliny
Dražba ukončena:16.05.2018 18:21:00
Vyvolávací cena:600 Kč
nebylo vydraženo