Soubor dvou akvarelů. Rostliny - 18x27 cm, signováno vpravo dole Laurenc. Rakouská selka - 28x20 cm, signováno vpravo dole N. Baratta. Rám, pasparta, sklo. Pozn.: Mírně poškozeno.