Olej na sololitu, 52x87 cm, signováno vpravo dole Natalie Hlubučková - Soukupová, rám.
Pozn.: Rám poškozen.
o autorovi: 1929
Malířka, grafička. Studovala na Pedagogické fakultě UK v Praze a na AVU u V. Rady a O. Nejedlého. Věnovala se krajinomalbě. Hojně malovala na studijních pobytech v Bulharsku a Maďarsku, u nás se zaměřila na krajinu Maloskalska. Pracovala též jako pedagog na LŠU. Členka JUV.