. - Náušnice s diamanty, zlato, ryzost 585/1000, celková hmotnost 2,43g

Olej na překližce 12x16 cm. Signováno vpravo dole Passerová Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen

6 diamantů. Celková vypočtená hmotnost 0,40 ct. Značeno platnou puncovní značkou.

.
38572. Náušnice s diamanty, zlato, ryzost 585/1000, celková hmotnost 2,43g
Dražba ukončena:11.12.2019 19:34:32
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:6 500 Kč