Neduchal

53210. Reliéf - Bachmac 1918 - 1948

popis: Bronz, výška: 24 cm. Signováno Neduchal.

Pozn.: Mírně poškozeno.

zbývá: 11 dnů, 5 hodin

konec dražby: 09.12.2020 20:14:00

vyvolávací cena: 500 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 500 Kč

500 Kč 13.11.2020 16:43:11 1307