Německo 1. pol. 20. stol. - Galantní houslista

Porcelán, výška: 25 cm. Délka: 35 cm. Značeno nečitelně.

Pozn.: Mírně poškozeno.

Německo 1. pol. 20. stol.
33005. Galantní houslista
Dražba ukončena:12.06.2019 19:10:43
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:3 500 Kč