Německo 1. pol. 20. stol. - Socha vítezství

Bronz na mramorovém podstavci, celková výška 47 cm. Neznačeno.

Pozn.: Mírně poškozeno.

Německo 1. pol. 20. stol.
55473. Socha vítezství
Dražba ukončena:03.03.2021 20:14:24
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 800 Kč