Německo 1. pol. 20. stol. - Vycházkový bodák

Celková délka 40 cm. 3. Říše. Pro hasiče.

Pozn.: Poškozeno. Pouze pro studijní účely.

Německo 1. pol. 20. stol.
55474. Vycházkový bodák
Dražba ukončena:03.03.2021 20:13:30
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 100 Kč