Německo, 1. třetina 20. stol. - Květinářka

Porcelán, výška 15 cm.

Pozn.: Mírně poškozeno.

Německo, 1. třetina 20. stol.
22904. Květinářka
Dražba ukončena:17.10.2018 18:30:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:900 Kč