Německo, 2. polovina 19. století - Čínská rodina

Porcelán, pestře malovaný, tři sedící figury s pohyblivými hlavami, výška 10 cm.

Pozn.: Mírně poškozeno.

Německo, 2. polovina 19. století
49956. Čínská rodina
Dražba ukončena:07.10.2020 22:09:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:6 000 Kč