MENU
Vstup do aukce
161. AUKCE: Obrazy, grafika a starožitnosti do roku 1950 (středa)
24. dubna 2024 od 20:00
161. AUKCE: Obrazy, grafika a starožitnosti po roce 1950 (čtvrtek)
25. dubna 2024 od 20:00
145. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
28. dubna 2024 od 20:00
SPECIÁLNÍ AUKCE: MINCE
6. června 2024 od 20:00
Nákup-prodej
Jak prodat obraz v aukci
Jak koupit obraz v aukci
Archiv
Aukční výsledky
Aukční rekordy
O nás
O nás
Náš tým
Kontakty
Přihlášení
Registrace
Květinový dekor.
Pozn.: Mírně poškozeno.
> zpět na aukční výsledky
Německo 20. stol.
49964. Koflík s miskou
Dražba ukončena:
Vyvolávací cena:
500 Kč
vydraženo za:
700 Kč
Zpět na aukční výsledky
Částka
Přihozeno
Přihodil
700 Kč
3398
600 Kč
831
500 Kč
3398