Německo 2.pol. 20. stol. - Pamětní mince speciálních jednotek

Slitina, průměr: 4 cm.

Pozn.: Mírně poškozeno.

Německo 2.pol. 20. stol.
38731. Pamětní mince speciálních jednotek
Dražba ukončena:11.12.2019 22:04:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:800 Kč