Německo 2.pol. 20. stol.

38731. Pamětní mince speciálních jednotek

popis: Slitina, průměr: 4 cm.

Pozn.: Mírně poškozeno.

dražba ukončena: 11.12.2019 22:04:00

vyvolávací cena: 600 Kč

vydraženo za: 800 Kč