Německo, 3. říše - Námořnický důstojnický kordík

Délka 38 cm. Přezlaceno.

Pozn.: Mírně poškozeno. Pouze pro studijní účely.

Německo, 3. říše
27735. Námořnický důstojnický kordík
Dražba ukončena:13.02.2019 18:57:45
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:24 000 Kč